Apartamento Pitangueiras Blue
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
2-slaapkamer Apartamento Pitangueiras Blue Guarujá biedt uitzicht op de zee en bevindt zich binnen 13 minuten lopen van het Stoomtreinpaviljoen in Guarujá. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zaken of vrije tijd.
Het 68 m² grote appartement is gelegen in de Pitangueiras wijk op 49 km van het station Pref Saladino. Dit appartement biedt een eersteklas ligging, binnen het bereik van het strand Asturias. Apartamento Pitangueiras Blue is op op 10 minuten rijden van het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande gelegen.
Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement.
Deze accommodatie heeft een complete keuken, waar gasten gebruik kunnen maken van een koelkast en een oven. Centro busstation is niet ver van deze 2-badkamer accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Monduba3292 km
- Mirante do Morro da Caixa D’Água1267 km
- Ilha Pompeba1144 km
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua1286 km
- Astúrias Handcraft Market1000 m
- Feirinha das Asturias994 km
- Praia do Tombo1659 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas92 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is Apartamento Pitangueiras Blue gevestigd?
Apartamento Pitangueiras Blue is te vinden in het centrum van Guarujá. - ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Pitangueiras Blue.
Gasten van Apartamento Pitangueiras Blue kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Stoomtreinpaviljoen, binnen 13 minuten te voet ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande (4 km) en het strand Asturias (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Pitangueiras Blue in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apartamento Pitangueiras Blue naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 68 vierkante meter.